WIEDZA

Zależy nam na dzieleniu się rzetelną wiedzą oraz pobudzeniu do refleksji nad szeroko rozumianym zdrowiem psychicznym.

W związku z tym, proponujemy Wam pakiecik informacji i przemyśleń w różnych formach:

wywiadów i krótkich artykułów (pigułek).

WYWIADY

…niektóre zagadnienia aż proszą się o zgłębianie i rozważanie ich w formie rozmowy oraz dyskusji wspierającej wymianę poglądów.

Postanowiliśmy zapoczątkować cykl wywiadów dotyczących spraw szczególnie istotnych i interesujących w zakresie zdrowia psychicznego. Staramy się odnajdywać specjalistów zaangażowanych w dane zagadnienia, którzy podzielą się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami podczas wywiadu.

Strona obecnie jest w budowie, ale może Wy macie pomysł na osobę, z którą warto byłoby przeprowadzić ciekawą rozmowę związaną z tematyką zdrowia psychicznego. Jeśli tak – ślijcie maile na adres: fundacja.bezklamek@gmail.com

FELIETONY

…czyli krótkie artykuły przedstawiające subiektywny punkt widzenia osób zaangażowanych w szeroko rozumianą pomoc w obszarze zdrowia psychicznego.

Zapraszamy specjalistów zajmujących się psychoedukacją oraz pomocą w kryzysach psychicznych do opisania swego doświadczenia. Zachęcamy również dziennikarzy, pisarzy i artystów, którzy mają doświadczenie związane z zaburzeniami psychicznymi (własne lub w otoczeniu) do dzielenia się swoimi przemyśleniami.

Strona z felietonami jest w budowie, jednak zachęcamy Was do zgłaszania swoich pomysłów na felieton na naszego maila: fundacja.bezklamek@gmail.com

PIGUŁKI

…czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o zdrowiu psychicznym, ale boicie się zapytać… CZYTAJ DALEJ