kampanie
adwords

 • Poprawimy pozycje Twojej strony w Google
 • Zwiększymy ruch na Twojej stronie internetowej
GDZIE SZUKAĆ POMOCY

czym jest google adwords?

Kampania w Google AdWords to najlepszy sposób na szybką i skuteczną reklamę Twojej firmy w Internecie. Dzięki kampaniom Adwords możesz praktycznie z dnia na dzień pojawić się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google i z łatwością zdobyć nowych klientów.

Reklamy Google AdWords są wyświetlane ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania w wyszukiwarce Google oraz na stronach witryn współpracujących z Google. Dzięki ogromnej popularności wyszukiwarki Google oraz rozmiarom partnerskiej sieci reklamowej, reklamy wyświetlane w ramach programu Google AdWords docierają do ponad 97% internautów w Polsce, co sprawia, że ten sposób reklamy jest niezwykle skuteczny.

Google AdWords jest bardzo nieinwazyjną reklamą, która pojawia się wśród wyników wyszukiwania w Google podczas wyszukiwania konkretnych informacji związanych z Twoją branżą. Dzięki temu Twoja reklama nie trafia do przypadkowych odbiorców, tylko do osób, które aktywnie wyszukują informacji o Twoich usługach lub produktach.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY

dlaczego kampanie adwords?

Płacisz tylko za efekty

W przypadku reklam AdWords płacisz tylko za efekty – wyświetlanie reklam jest bezpłatne, płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę i odwiedzi Twoją stronę internetową lub do Ciebie zadzwoni po wyświetleniu reklamy. Oznacza to, że jeśli kilka osób wpisze w wyszukiwarce frazę związaną z Twoją działalnością, reklama wyświetli się im wszystkim, jeśli jednak żadna z tych osób nie kliknie w reklamę nie ponosisz żadnych kosztów tych wyświetleń.

Trafiasz do odpowiednich osób

Reklamy Google AdWords są reklamami kontekstowymi, co oznacza, że docierają do klientów we właściwym miejscu i odpowiednim momencie, czyli podczas wyszukiwania w Google konkretnych informacji związanych z prowadzoną przez Ciebie działalnością lub podczas przeglądania stron o tej samej tematyce co Twoja działalność. Dodatkowo, reklamy Adwords są kierowane na konkretne lokalizacje, zainteresowania, witryny i grupy demograficzne. Dzięki temu masz pewność, że tylko Twoi potencjalni klienci rzeczywiście klikają w Twoje reklamy.

Natychmiastowy efekt

Reklamy Google AdWords dają natychmiastowy efekt – Twoje reklamy zaczynają wyświetlać się w wyszukiwarce Google i sieci reklamowej w kilka godzin od stworzenia konta AdWords i pierwszej kampanii reklamowej. Dodatkowo kampanie AdWords są niezwykle elastyczne, możesz dowolnie zmieniać budżet reklamowy i w każdej chwili zatrzymywać i wznawiać wyświetlanie swoich reklam.

jesteśmy certyfikowanym partnerem google
GDZIE SZUKAĆ POMOCY

korzyści z kampanii adwords

 • Dotrzyj do nowych klientów – dzięki reklamie w wyszukiwarce Google pozwól klientom znaleźć Twoją firmę
 • Płać tylko za efekty – wyświetlaj swoje reklamy za darmo, płacąc tylko za kliknięcia i odwiedziny na Twojej stronie internetowej
 • Docieraj do właściwych osób – wyświetlaj swoje reklamy sprecyzowanej grupie odbiorców, którzy są zainteresowani Twoimi produktami lub usługami
 • Mierz efekty swojej kampanii reklamowej – dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym sprawdź kto widzi i kto klika w Twoje reklamy, zobacz jaką rzeczywistą sprzedaż generuje Twoja kampania Google AdWords
 • Zacznij kampanię od dowolnego budżetu – elastycznie zwiększaj i zmniejszaj swój dzienny budżet reklamowy, zatrzymuj i wznawiaj kampanię, dodawaj i usuwaj słowa kluczowe w dowolnym momencie

co otrzymujesz zamawiając kampanię adwords w promotree:

 • pełną opiekę certyfikowanego specjalisty Google AdWords, który odpowie na wszystkie pytania na każdym etapie współpracy
 • pomoc przy optymalizacji Twojej strony internetowej
 • pełny dostęp do Twojego konta AdWords, dzięki czemu możesz w dowolnej chwili kontrolować przebieg kampanii i wydawane środki
 • ciągły monitoring efektów naszej pracy i raporty z osiąganych wyników kampanii
 • pełną analitykę ruchu internetowego na Twojej stronie www
 • ciągłą optymalizację kampanii reklamowej w celu poprawy osiąganych wyników i wzrostu ROI

kampanie google adwords z promotree to:

 • DARMOWA optymalizacja Twojego landing page
 • DARMOWY kod bonusowy na pierwszy budżet reklamowy – 250 zł
 • DARMOWE statystyki ruchu
 • natychmiastowy efekt w postaci obecności na szczycie wyników w wyszukiwarce Google na wybrane frazy
 • opieka certyfikowanego specjalisty Google AdWords
 • regularne raporty z osiąganych wyników kampanii
 • brak długoterminowych umów – jesteśmy pewni swoich umiejętności, więc nie wiążemy klientów długoterminowymi umowami
 • brak kar umownych – żadnych ukrytych opłat, tylko przejrzyste zasady współpracy
darmowy kupon na pierwszy budżet reklamowy
GDZIE SZUKAĆ POMOCY

proces tworzenia kampanii adwords

GDZIE SZUKAĆ POMOCY

01 / KONCEPCJA I DOBÓR FRAZ KLUCZOWYCH

W porozumieniu z klientem określimy cele i strategię kampanii AdWords oraz dobierzemy odpowiednie frazy kluczowe, na które będzie promowana strona.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY

02 / STWORZENIE KONTA ADWORDS

Założymy dla Ciebie konto w systemie AdWords, zintegrujemy je z Google Analytics i Search Console w celu lepszej analizy efektów kampanii.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY

03 / KONFIGURACJA KAMPANII ADWORDS

Stworzymy pierwsze kampanie AdWords, dodamy reklamy tekstowe i graficzne oraz rozszerzenia reklam, włączymy śledzenie konwersji i stworzymy listy remarketingowe.

GDZIE SZUKAĆ POMOCY

04 / ANALIZA I RAPORTOWANIE

Po stworzeniu konta i pierwszych kampanii Google AdWords  regularnie analizujemy efekty naszej pracy, wprowadzamy poprawki i raportujemy Tobie nasze działania.

kampanie google adwords

Kampanie Google AdWords są bardzo skuteczną formą reklamy internetowej, gdyż pozwalają Ci dotrzeć do potencjalnego klienta dokładnie w momencie, gdy szuka on informacji o Twoim produkcie lub usłudze. Google AdWords daje bardzo duże możliwości konfigurowania kampanii reklamowej i doboru grup docelowych na podstawie słów kluczowych, grup demograficznych, zainteresowań, tematów, lokalizacji czy używanego urządzenia. Dlatego, aby w pełni wykorzystać możliwości jakie daje system Google AdWords, bardzo ważne jest korzystanie z pomocy certyfikowanego partnera Google. Skorzystaj z naszej oferty i reklamuj się nie tylko w wyszukiwarce Google.

cennik kampanii google adwords

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu optymalizacji i prowadzenia kampanii Google AdWords. Nasi specjaliści pracowali przy kampaniach reklamowych m. in. dla Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Legalnej Kultury,  RentCar.pl, Alfadent, Ewenementshoes.pl, Novascon, Browaru Witnica, Clipatize, Sabur, Wibo, School Of New Media.

  GDZIE SZUKAĆ POMOCY
  Sprawdź co może dać ci kampania google adwords!
  Napisz do nas

  Nie ma nas teraz w pobliżu. Zostaw wiadomość, a odpiszemy najszybciej jak to możliwe :)

  Not readable? Change text.